2b613d53a6b09192394676b64c72b199
włosy 0

Posiadasz urządzenie Remington? Podziel się opinią i wygraj bon na ciuchy!

Właśnie kupiłaś urządenie Remington ?

Mamy coś dla Ciebie! Jeśli podzielisz się z Nami swoją opinią, możesz wygrać bony na zakupy w sklepie internetowym ANSWEAR.com!

OPINIĘ NAPISZ TUTAJ

Pozwól, że podzielę się z Tobą moją opinią na temat termoloków marki Remington!

Moje włosy ciągle rosną. Im są dłuższe – tym są cięższe. Kiedy byłam posiadaczką krótkich włosów, kręciły  się we wszystkie możliwe strony i były trudne do ułożenia. Trudno w to uwierzyć, że teraz bez użycia prostownicy są tak proste, bez większego modelowania. Jednak czasem mam ochotę na coś innego niż tylko kok czy kucyk. Lubię inne urozmaicenia, ale muszą to być … szybkie rozwiązania! Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić loki za pomocą Termoloków firmy Remington.

Na jeszcze wilgotne włosy nakładam swoją ulubioną piankę do włosów, która ma na celu dodać włosom objętości. Suszę włosy tak ażeby żaden kosmyk nie był wilgotny.

Po powyższej czynności dokładnie czeszę swoje włosy. Żaden kołtun nie ma prawa schować się w naszej fryzurze. Ja do rozczesywania swoich niesfornych włosów używam szczotki Tangle Teezer, która jest niezastąpiona. Nie wyrywa włosów, robi dobry masaż skórze naszej głowy a co najważniejsze ich nie elektryzuje. Następnie bierzemy do ręki  grzebień i dzielimy włosy na naszej głowie na trzy części. Wtedy przy długich włosach nie będziemy się plątać o swoje włosy podczas zawijania loków.

Termoloki firmy Remington są w trzech rozmiarach. Pamiętajmy, żeby najkrótsze pasma włosów (zazwyczaj są zaraz przy twarzy, bądź jest to grzwka) nawijamy na najgrubsze loki.

I tak wyglądają wszystkie termoloki na mojej głowie. Nie przejmujmy się, jeśli wystają nam pojedyncze kosmyki. W wakacje cieniowałam włosy i niestety teraz włosy ‚uciekają’ z termoloków. Zazwyczaj termoloki trzymam na głowie ponad godzinę. Tym razem jednak trzymałam 15 minut i jak widać efekt wcale nie jest taki zły.  Po 15 minutach zatem ściągamy wałki. Kiedy zdejmiemy już wszystkie wałki spryskajmy naszą fryzurę ulubionym lakierem do włosów. Ja użyłam różowego lakieru z firmy Syoss.

 

 Termoloki mam od prawie czterech lat. Dostałam je od mojej mamy na gwiazdkę. Przez dwa lata dosyć częstego użytkowania mogę śmiało przyznać, że nie zniszczyły mi ani trochę włosów. Dodatkowo posiadają powłokę jonizującą i grzebyczki, dzięki którym wałki nie spadną nam z głowy. Jestem z nich absolutnie zadowolona! A czy Wy macie jakieś swoje sposoby na szybkie loki ?

 

 

You Might Also Like