2
Bez kategorii 4

Jak zarobić 100 zł?


Chyba każdy kiedyś był aż tak zdesperowany i rządny gotówki, i wpisał kiedyś tę frazę w Google. Na pewno fajnie byłoby zdobyć te 100 zł szybko. Oczywiście, rady są przydatne, jeśli nie masz stałej pracy i nie zarabiasz kokosów. 100 zł przyda się każdemu studenciakowi i uczniowi. Nie wnikam już czy wydacie to na jedzenie, ubrania czy zwyczajnie przepijecie na klabach.

1. Odkładaj codziennie po 3 zł do skarbonki.

Niby głupie i niby nie zarabiasz. Ale 3 zł chyba potrafisz wygospodarować? Daruj sobie czipsy, kawę w Starbuniu itp. Po miesiącu masz całą stówkę. Możesz ją rozwalić na co tylko chcesz :)

2. Masz za dużo ubrań w szafie? Porób ładne fotki i sprzedaj na Allegro.

Nie od dziś wiadomo, że nawet najbrzydsza rzecz na ładnym zdjęciu może wyglądać jak milion dolców. Jeśli masz w swojej szafie ubrania, wystaw je na Allegro. Najlepiej nie wystawiaj pojedynczo, zrób tzw. paczkę. Istnieje wówczas prawdopodobieństwo, że zarobisz więcej jak 100 zł.

3. Roznoś ulotki, albo pobaw się w promotora.

Jest szansa, że jak się postarasz to w jedną noc/ dzień zarobisz upragnioną stówkę. Poszukaj dobrej oferty na Gumtree.

4. Bądź tajemniczym klientem!

Jesteś takim tajniakiem, który sprawdza, czy w Maku albo KFC robią Ci dobrze. Zarabiasz na tym naprawdę dobry hajs! Twoje jedno wyjście kosztuje niekiedy do 200 zł (zazwyczaj banki) ! Godziny do wyboru do koloru!

5. Masz tableta? Pobaw się w ankietera!

Za bycie ankieterem możesz zarobić nawet 200 zł dziennie. Ale to praca na kilka dni

6.  Nagraj zajebistego pranka i zarabiaj na nim miliony!!!!!

Oboje wiemy, że raczej nie dasz rady. Sir Wardęga jest tylko jeden.  Ale jeśli jednak jesteś uzdolniony muzycznie, to zapraszam Cię na krakowski rynek. Po brzdękaj cały dzień , zabawiaj zagranicznych turystów. 100 zł będziesz mieć na pewno! A może i ja się dołożę! :)

5482786458_46804e3305_b

You Might Also Like

 • https://convertiser.com/pl/ Convertiser Network

  Albo załóż bloga, rób recenzje produktów i zarabiaj z Convertiser.com
  :)

  • FASHIOLOVEwa

   aaaaaa dokładnie :D

 • Truskawkowy Świat

  Były wyniki konkursu?

  • FASHIOLOVEwa

   dziś wieczorem ogłoszę