ZA
Bez kategorii 0

Gadżety na wesele #1 – FOTOBUDKA

Dzisiaj przygotowałam dla Was pomysł na urozmaicenie wesela – FOTOBUDKĘ. Na wstępie zaznaczę, że wynajmowanie gotowych fotobudek od firm wiąże się z dużym wydatkiem i ograniczeniem czasowym. Im dłużej chcemy, żeby fotobudka była na naszym weselu, tym więcej będziemy musieli zapłacić przedstawicielowi.

Mam dla Was opcję, na której zaoszczędzicie pieniądze, a z fotobudki zostanie „coś” dla Was.

2

 

Do zrobienia własnego stoiska ze zdjęciami potrzebujemy kilku rzeczy.

Najważniejszym elementem jest oczywiście aparat, który od razu „wypluwa” zdjęcia. Na mniejsze wesele wystarczy jeden, na większe dwa.  Koszt takiego aparatu to około 300 zł. Nie jest to mały wydatek, ale po weselu aparat zostanie dla nas i będziemy mogli zabierać g na różne wycieczki itp.

 Takie aparaty INSTAX kupicie w różnych kolorach TUTAJ.

clipboard4-horz

Kolejną rzeczą jaka będzie nam potrzebna to papier fotograficzny. W polskich sklepach jest on dosyć drogi. Natomiast jeśli zamówimy go w większej ilości na zagranicznym serwisie EBAY, to ceny w porównaniu z polskimi są naprawdę śmieszne.

Papier fotograficzny kupicie TUTAJ.

clipboard6-horz

Kolejnymi dodatkowymi elementami są ozdobne ramki do zdjęć i ozdoby, które będą nam towarzyszyły podczas robienia zdjęć. Mogą to być śmieszne wąsy, okulary albo czapki. Po prostu do wyboru do koloru!  Fotobudke najlepiej zlokalizować gdzieś w kącie pomieszczenia, gdzie goście będą w spokoju mogli podchodzić. Warto na stole położyć również księgę gości, do której będzie można przykleić zdjęcie i napisać coś od siebie. To niesamowita pamiątka do końca życia!!!! Czy Ty na swoim weselu planujesz fotobudkę?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie fotobudki, albo szukasz odpowiedniego papieru, modelu aparatu itp. napisz komentarz :) Z chęcią odpowiem! :)

Ozdobne ramki na zdjęcia kupisz TUTAJ.

clipboard8-horz

You Might Also Like