unnamed
Aliexpress 0

Dlaczego warto zamawiać na Aliexpress?

Dlaczego warto zamawiać na Aliexpress?

 Wiedziałam o nim już od dawna, ale jakoś nie było okazji bliższego zapoznania się z tematem. Okoliczności świąt zrobiły jednak swoje i dzięki temu mogę Wam dzisiaj powiedzieć, co mnie zaskoczyło i czy właściwie warto tam zamawiać.

 

Wyróżnij się!

 Na pewno zdarzyło Wam się włożyć tę samą sukienkę co koleżanka, zobaczyć, że sportowe buty, które tak lubimy, nosi połowa dziewczyn na ulicy i że taki zachwalany i oryginalny odcień szminki dawno już przestał być oryginalny. Nie jest to oczywiście nic złego, ale do czego zmierzam – wiele z nas zaopatruje się w sieciówkach, gdzie mimo ogromnego wyboru fasonów, kolorów i tkanin bardzo trudno się wyróżnić. To naturalne, że każda z nas chciałaby choć raz zabłysnąć i poczuć się wyjątkowo.

 

 

Na każdą kieszeń!

Już niedługo na dobre zagości u nas zima i wiele z nas będzie się oglądać za czymś cieplejszym. Nie jest tajemnicą, że porządna kurtka na zimę to wydatek rzędu kilkuset złotych, nie musimy jednak przepłacać. Jak to cenowo wychodzi, pokażę Wam na przykładzie klasycznej parki:

Bez tytułu

 Parka z Aliexpress kosztuje ok. 120zł, a ta z Zary będzie kosztować już 360, to prawie dwa razy więcej! Warto więc szukać, bo możemy znaleźć wiele takich perełek. Parkę z Aliexpress kupicie TUTAJ .

Kot w worku?

Kupując przez internet musimy liczyć się z tym, że towar mniej lub bardziej może odbiegać od tego, co oferuje sprzedawca. Jak to jest na Aliexpress? Po pierwsze w większości aukcji mamy do czynienia z opiniami innych kupujących i wcale nie chodzi tu o „polecam tego Allegrowicza”. Ludzie wrzucają zdjęcia ubrań, biżuterii, dzięki czemu łatwo możemy zweryfikować, czy dana rzecz nam odpowiada. Po drugie jeżeli faktycznie otrzymamy przedmiot z kosmosu – sprzedawca ma obowiązek przyjęcia zwrotu.

Poniżej zdjęcia, które kiedyś były hitami internetu. Pokazują co było na zdjęciu w sklepie, a co ludzie faktycznie dostali. Dzisiaj klikając w zakładkę ‚feedback’ możemy zobaczyć realne zdjęcia produktów, które wykonali sami kupujący.

55d235859d196c3dbe2cfe573a0fa88161a1240466688ac1e752fc1a09256829

A propos świąt …

Wigilia już się zbliża, a z nią odwieczny dylemat w postaci prezentów. Pełne zapału idziemy do galerii handlowej w poszukiwaniu inspiracji, i co? Kupujemy skarpetki, żele pod prysznic, ewentualnie książkę lub słodycze. Tym, które chciałaby podarować swoim bliskim coś wyjątkowego, polecam przysiąść i poszukać. Na Aliexpress  znajdziemy masę drobiazgów, które nie kosztują dużo, a które na zawsze będą kojarzyć się tylko z Wami.

Tutaj macie kilka fajnych rzeczy, które możecie zamówić. Wystarczy kliknąć na dany produkt.

 


Na koniec mała uwaga ode mnie – wiele osób narzeka na czas dostawy, który trwa zazwyczaj trzy tygodnie. Myślę jednak, że powyższe plusy warto poczekać to dwa razy dłużej.

tekst: Wiktoria Dąbrowska